Pripravujeme

 

 

Kurzy prípravy na manželstvo

Termíny kurzov prípravy snúbencov na manželstvo v pastoračnom centre sv. Jakuba:
18. – 20. máj 2018
22. – 24. jún 2018
Prihlasovanie na kurz a bližšie informácie nájdete na www.domanzelstva.sk

 

Popoludnie s Božím milosrdenstvom

Zažite dotyk Božieho milosrdenstva v Kostole sv. Jakuba v nedeľu po prvom piatku popoludní od 15:00 do večernej sv. omše o 18:30. Korunka k Božiemu milosrdenstvu, Vzývanie Ducha Svätého, katechéza, adorácia, chvály, modlitby za uzdravenie tela, duše, ducha, modlitby za oslobodenie a vyliatie Ducha Svätého. 
Najbližšie termíny: 6. 5. 2018, 3. 6. 2018

 

Nikodémova noc

V posledný piatok mesiaca sú na striedačku brány našich farských kostolov otvorené od 20:00 do 24:00 na rozhovor srdcom s Eucharistickým Ježišom počas adorácie alebo s kňazom v spovednici (svätá spoveď alebo duchovný rozhovor). Tí, ktorí sa boja či hanbia prísť do chrámu za Ježišom cez deň, môžu prísť v noci. Podobne ako Nikodém. 
Najbližšie termíny: 27. 4. 2018 Kostol Panny Márie

 

Chlapské a ženské večery 

Pozývame každú stredu večer o 18:00 do pastoračného centra. Chlapi a ženy sa majú o čom zdieľať, správne formovať a podporovať. Ak hľadáš spoločenstvo, tak neváhaj a príď sa pozrieť medzi nás!
 

Modlitbové spoločenstvo mládeže

Pozývame všetkých mladých (stredoškolákov, vysokoškolákov) každú sobotu večer o 19:15 do CVČ sv. Jakuba. Spoločne sa modlíme (ruženec, adorácia, chvály), rozprávame sa o Božom slove a zdieľame sa. Ak sa chceš zapojiť, príď aj ty. Prijmeme ťa s radosťou.

 

Svätojakubská púť do Santiaga

Farnosť sv. Jakuba v KNM a cestovná kancelária AWERTRAVEL organizujú Svätojakubskú pešiu púť do Santiaga s návštevou Nevers, Lúrd a Fatimy. Anglická cesta CAMINO INGLESE, spolu cca 100 km. Termín: 8. - 18. júla 2018/ bus - pešia púť - lietadlo. Sprievodca: vdp. Ján Majerník, duchovný doprovod: Peter Holbička a Ivan Belko. Púť je už obsadená!

 

Rodinné stretnutia

V rámci prípravy na celosvetové stretnutie rodín v Írskom Dubline 20. - 26. augusta 2018, pozývame manželov, rodiny našej farnosti na rodinné stretnutia, ktoré budú príležitosťou na posilnenie vzájomných vzťahov medzi rodinami a zároveň aj medzi manželmi navzájom. Poďme spoločne zažiť radosť z lásky. 
 

Mládežnícka púť do Medžugoria

Naša farnosť v spolupráci s CVČ sv. Jakuba organizuje Mládežnícku púť do Medžugoria
v termíne 26. august - 1. septmber 2018. Púť je určená mládeži vo veku od 15 do 30 rokov.
Cena: 150€ + 10€ poistenie (členovia CVČ majú poistenie zadarmo)
Púť je obsadená. Zapisujeme už len náhradníkov.

 

Počítadlo 93144 (17)

feedback
Prihlasenie
feedback
Spätná väzba

Napíšte nám

Prostredníctvom tohoto formuláru nám môžete napísať svoje postrehy či nahlásiť prípadné chyby.