2. PÔSTNA NEDEĽA - 28. 2. 2021

SO 6. 3. – Fatimská prvá sobota
NE 7. 3. – 3. PÔSTNA NEDEĽA

Farské oznamy:

Počas pôstu sa nezabudnime intenzívnejšie modliť KRÍŽOVÚ CESTU. On-line vysielame v piatok o 17:00 z nášho kostola.

• Na našej web stránke farnostknm.sk nájdete viaceré aktivity na pôstne obdobie. NINIVE – pokánie rodín; Pôst so sv. Jozefom; Krížové cesty v prezentáciách; Pôstna aktivita pre deti a Nedeľné katechézy.

• Na novom obetnom STOJANE SVETLA ŽIVOTA v predsieni nášho kostola môžete zapáliť sviečku s modlitbou za živých, aby boli preniknutí Kristovým svetlom pravdy, ale i sviečku s modlitbou za zosnulých, aby im svietilo svetlo večné. Voskové sviečky, špeciálne na tento účel vyrobené v chránenej dielni, sú k dispozícii pod stojanom. Sviečku len treba vložiť do svietnika a zapáliť. Svoj milodar môžete vhodiť do pokladničky.

• Stredná odborná škola sv. Jozefa Robotníka v Žiline (u Saleziánov) je už 30 rokov v službe mladým. Ponúka vzdelanie a výchovu v kresťanskom duchu v odboroch autoopravár, stolár, murár a grafik digitálnych médií. Viac info na školskej stránke www.sjoroza.sk.

• Od 1. 1. 2021 naďalej platí zákaz slávenia verejných bohoslužieb a všeobecný dišpenz účasti na nedeľných i sviatočných bohoslužbách.

Sväté omše vo sviatky a v nedeľu o 11:00 hod. si môžete pozrieť v priamom prenose
na stránke farnosti www.farnostknm.sk
alebo na YouTube - Tím farských správ
alebo na Facebooku - Farnosť a CVČ sv. Jakuba, KNM

Predsieň kostola bude počas dňa otvorená k súkromnej modlitbe od 8:00 do 17:00.
O sviatosť zmierenia či pomazania chorých môžete požiadať súkromne.
Krsty, sobáše a pohreby sú dovolené za účasti maximálne 6 osôb.
Kanceláriu farského úradu môžete navštíviť po telefonickom dohovore.

Prosíme vás o rešpektovanie opatrení a pravidiel. Ďakujeme za pochopenie.

Poriadok bohoslužieb
 Kostol sv. Jakuba