DUCHOVNO-FORMAČNÝ POBYT V RÍME

Pozývame chlapcov od 18 rokov, ktorí sa rozhodujú o svojom ďalšom duchovnom živote, na polročný duchovný a formačný pobyt do komunity otcov rogacionistov v Ríme počas roka, aby sa rozhodli, či cesta zasvätenia života je pre nich tá správna. Kongregácia sa venuje mladým mužom, ktorí v sebe cítia vnútorný hlas pre kňazské alebo rehoľné povolanie. Náklady na pobyt hradia otcovia rogacionisti. Za pomoci kňazov (aj slovenských) sa budeš môcť rozhodnúť o svojom ďalšom duchovnom smerovaní.

Zašli svoj životopis a následne ťa pozveme na stretnutie:
Centrum pre duchovné povolanie, RKFÚ sv. Mikuláša,
Hlavná 81, 080 01 Prešov
alebo konkatedralapo@gmail.com , tel. 0911/487341.

JOZEF MIHAĽ

PONUKA PRIESTOROV NA PRENÁJOM

Farský úrad sv. Jakuba v Kysuckom Novom meste ponúka na prenájom priestory Reštaurácie u sv. Jakuba, ktoré sú súčasťou pastoračného centra na prízemí.
Výmera reštaurácie s príslušenstvom je 114 m2 a spoločné priestory (vstupná hala, toalety) 73,34 m2.  

Dispozičné riešenie:

  • vstup z dvora /pre zásobovanie vstup zo zadnej strany budovy/
  • vstupná hala
  • priestory reštaurácie s barom /kapacita miest na sedenie cca 45/
  • kuchyňa /čiastočne zariadená/ možnosť odkúpenia zariadenia od
    predchádzajúceho nájomcu
  • toalety /v oddelenej časti -M/Ž/imobil/
  • letná záhrada /krytá terasa o celkovej výmere 24,55 m2
     

Budova je situovaná priamo v centre mesta. V blízkosti je kostol sv. Jakuba, gymnázium, sídlisko, obchody. Do budovy je bezbariérový prístup. Priestor je vhodné využívať ako bistro, kaviareň, jedáleň, catering, reštauráciu s možnosťou organizovania spoločenských, firemných a rodinných udalostí (krstiny, narodeniny, oslavy, kary...).
Areál pred budovou je vhodný aj pre rodiny s deťmi, nachádza sa v ňom detské ihrisko. Ponúka sa aj možnosť realizácie spoločných akcií s Centrom voľného času Sv. Jakuba. Bonusom je možnosť krátkodobého prenájmu miestnosti na prvom poschodí o rozlohe 59 m2 a veľkej sály o rozlohe 137,6 m2. Plynové kúrenie. Parkovanie je dostupné v blízkosti pastoračného centra. Výška nájmu podľa dohody Eur/mes./m2 +DPH.|\
Ideálna poloha v centre mesta zabezpečí dostatok stálych klientov počas celého roka. Priestory sú voľné ihneď. Pozrieť si ich môžete na www.ujakubaknm.sk Záujemcovia o prenájom týchto priestorov, posielajte svoje návrhy využitia na mail posta@farnostknm.sk do konca februára 2022.

Počítadlo 316272 (3)

feedback
Prihlasenie
feedback
Please set any module id or select module position from the plugin setting page