Kurzy prípravy na manželstvo

Miesto: Pastoračné centrum sv. Jakuba, Jesenského 2928, Kysucké Nové Mesto (za horným kostolom sv. Jakuba pri OD Billa)

Forma: víkendové kurzy bez ubytovania

Kurzy prebiehajú od soboty do nedele. Program začína v sobotu o 8:00 a končí o 18:00, v nedeľu od 8:00 do 15:00. Všetky časy sú orientačné. Na konci kurzu dostanú účastníci potvrdenie o absolvovaní kurzu. Podrobný program a ďalšie informácie zasielame pred začiatkom kurzu.

Príspevok na kurz: Príspevok na kurz je 30 € na osobu. V príspevku je zahrnutý prenájom priestorov, materiály, malé občerstvenie a 2x obed. Príspevok je potrebné odovzdať na mieste.

Kurzy sú prednostne určené pre snúbencov, ktorí uzatvoria manželstvo v dekanátoch:

Kysucké Nové Mesto (Kysucké Nové Mesto - Farnosť sv. Jakuba, Kysucké Nové Mesto - Farnosť Panny Márie, farnosti Kysucký Lieskovec, Nesluša, Rudina, Rudinská, Snežnica, Horný Vadičov) a
Krásno nad Kysucou (farnosti Krásno nad Kysucou, Nová Bystrica, Ochodnica, Oščadnica, Radôstka, Stará Bystrica, Zborov nad Bystricou).

V prípade voľnej kapacity je možná účasť snúbencov aj z iných farností.

Bližšie informácie: 041/421 25 45; 0904 962 737

Termíny kurzov:

27. - 28. január 2024
9. - 10. marec 2024
25. - 26. máj 2024

Prihlášky nájdete na webe: https://www.domanzelstva.sk/kysucke-nove-mesto